Ještě jednou moc všem děkuji za obrovskou podporu ve volbách. Bezmála 8000 preferenčních hlasů, druhý nejvyšší počet v Jihočeském kraji, jsem opravdu nečekal a velmi mne to mile překvapilo.

Být poslancem je pro mne obrovským závazkem, který vnímám s velkou pokorou. Jsem připraven ve Sněmovně prosazovat náš společný program a nezapomínám na obrovské úsilí kolegů od Pirátů, se kterými budu i nadále na řadě témat spolupracovat.

V současnosti řeším své další působení na českobudějovické radnici. Určitě nebudu protahovat opuštění pozice uvolněného náměstka primátora, rád bych nicméně vzhledem k blízkému konci volebního období dotáhl některé zbývající projekty. Proto předpokládám, že přechod do neuvolněné funkce vyřeším nejpozději do konce roku a po dokončení zbývajících záležitostí na radnici už nebudu působit v žádné exekutivní pozici, abych se mohl práci poslance plně věnovat.

Ve sněmovně se chci věnovat tématům digitalizace a efektivity veřejné správy, cestovního ruchu a vzdělávání. A protože mne během mého působení na radnici zaujaly i sociální služby, také nezůstanou úplně stranou mého zájmu.

Poděkování ke zvolení poslancem
RSS